VILJANDI METALL

Metallkonstruktsioonide projekteerimine, tootmine ja paigaldus
ehituslik peatöövõtt, masinaehituslik allhange
kütteseadmete ja materjalide müük

VÄÄRTUSED

1. VASTUTUS

Oleme sertifitseerinud oma ettevõtted rahvusvaheliste standardite järgi, sest tajume vastutust klientide, töötajate ja keskkonna ees. Kvaliteedisüsteem ja selle arendus on tihedalt seotud kõigi meie protsesside juhtimisega ja seetõttu ka äritegevuse keskmes.

2. KVALITEET

Mõistame, et konkurentsi tingimustes on määravateks hind ja kiirus. Need aga ei tohi olla saavutatavad kvaliteedi arvelt, millega kaotab hoone või rajatis enda vastupidavuse ja halvemal juhul võib seada ohtu ka inimeste elu.

3. PAINDLIKKUS

Tänu pikale kogemusele turul teame, et projektid ei kulge tihti nii nagu algselt plaanitud. Eriti juhul, kui koostööpartnereid on mitu. Võtme teguriks heade suhete loomisel peame võimekust kiirelt ja operatiivselt muudatustele reageerida.

ETTEVÕTTED

ASUKOHT

STRUKTUUR

TEENUSED

VMT Betoon

VMT Betoon AS on iseseisva tootmisettevõttena asutatud 1991 aastal. Ettevõte loodi Viljandi KEK-i betoonipolügoni baasil. Tollasest KEK-i süsteemile raudbetoonelemente valmistanud firmast on tänaseks saanud kaasaegne ettevõte, mille toodangusse kuuluvad nii betoonisegu kui ka elemendid. Ettevõtte tootmisprotsess ja toodang on standardiseeritud, segusõlme juhitakse arvutiga ning ettevõttel on kaasaegne tehas ja katselabor. Ettevõtte . Betoonisegud on sertifitseeritud EVS-EN 206:2014 järgi Tehase tootlikkus on ca 35 m3/h. Tsementidest on kasutusel Läti CEMEX CEM I 42,5R. Kõik betoonisegude tootmisel kasutatavad materjalid omavad CE-märgistust.

MINE KODULEHELE

VMT Ehitus

VMT Ehitus on Viljandi Metalli gruppi kuuluv ehitusettevõte. Tegutseme nii Eestis kui ka välismaal. Pakume projekteerimist, peatöövõttu ja konstruktsioonide paigaldust. Omame enam kui 15 aastat kogemust ning suudame teostada ka kõige keerukamad erilahendused. Meie kogemustepagasist leiate kaubanduskeskused, 90 meetrise sildeavaga lennukiangaari, aga ka läbimõeldud tööstus- ja põllumajandushoonete projekteerimist, ehitamist ja projektijuhtimiskogemust.

facebook MINE KODULEHELE

VMT Tehased

VMT Tehased on Viljandi Metalli gruppi kuuluv ehitusettevõte. Tegutseme nii Eestis kui ka välismaal. Pakume projekteerimist, peatöövõttu ja konstruktsioonide paigaldust. Omame enam kui 15 aastat kogemust ning suudame teostada ka kõige keerukamad erilahendused. Meie kogemustepagasist leiate kaubanduskeskused, 90 meetrise sildeavaga lennukiangaari, aga ka läbimõeldud tööstus- ja põllumajandushoonete projekteerimist, ehitamist ja projektijuhtimiskogemust.

facebook youtube VAATA REFERENTSE

VMT Industry

VMT Industry on Viljandi Metalli gruppi kuuluv ehitusettevõte. Tegutseme nii Eestis kui ka välismaal. Pakume projekteerimist, peatöövõttu ja konstruktsioonide paigaldust. Omame enam kui 15 aastat kogemust ning suudame teostada ka kõige keerukamad erilahendused. Meie kogemustepagasist leiate kaubanduskeskused, 90 meetrise sildeavaga lennukiangaari, aga ka läbimõeldud tööstus- ja põllumajandushoonete projekteerimist, ehitamist ja projektijuhtimiskogemust.

VMT Steel

VMT Steel Oy on Viljandi Metalli gruppi kuuluv ehitusettevõte. Tegutseme nii Eestis kui ka välismaal. Pakume projekteerimist, peatöövõttu ja konstruktsioonide paigaldust. Omame enam kui 15 aastat kogemust ning suudame teostada ka kõige keerukamad erilahendused. Meie kogemustepagasist leiate kaubanduskeskused, 90 meetrise sildeavaga lennukiangaari, aga ka läbimõeldud tööstus- ja põllumajandushoonete projekteerimist, ehitamist ja projektijuhtimiskogemust.

VAATA REFERENTSE

KONTAKT