ÜHISKONDLIK- JA ÄRIHOONE, TOOTMIS- NING PÕLLUMAJANDUSHOONE PROJEKTEERIMINE

Pakume terviklahendusi eskiisist tööprojektide koostamiseni koos ehitusmaksumuse hindamise ja detailplaneeringu koostamisega. Hinnapakkumisi väljastame ka teiste projekteerijate lahenduste kohta. Märksõnadeks on kiire reageerimine kliendi soovidele ja ehitustegevuses tekkivatele muudatustele. Projekteerimine viiakse läbi terviklikkuse põhimõttel, et ära hoida võimalikke vastuolusid erinevate projektosade vahel.


AS VMT Ehitus
projekteerimisüksus alustas terase tootmise ja paigaldamise abiüksusena. Alguses oli põhitegevuseks teraskarkassi projekteerimine ja tootejooniste koostamine. Aastatega oleme arenenud ja praegu tegeleme põhiosas ehitusliku projekteerimisega, detailplaneeringust tööjoonisteni. Samuti osutame eraldi teenusena projekteerimist pea- ja alltöövõtu korras.


Koostöös kogenud montaažiüksusega
suudame pakkuda lahendusi erinevate, keeruliste ideede realiseerimiseks. 3D tarkvara kasutades oleme projekteerinud Rannu-Jõesuu silla teraskonstruktsioonid, kuni 36 meetri kõrgusi, alaotsas 2 meetri laiuseid valgustusmaste, 90 meetri sildeavaga sõrestiku tootejoonised ja palju muud huvitavat.


Oleme oma tegevuse jooksul kogunud suure hulga kogemusi projekteerimisel, k.a. teras-, betoon- ja kivikonstruktsioonid. Tugev projekteerimisüksus ning kaasaegne 3D projekteerimistarkvara (Tekla Structures, ArchiCAD, AutoCAD jne) võimaldab teostada läbimõeldud ja Tellijale rahaliselt soodsaid lahendusi.

 

 

  • Projekteerimine - Tekla
  • Projekteerimine
  • Projekteerimine
  • Projekteerimine
 
 
 
All rights reserved © Viljandi Metall AS