TÖÖSTUSGAASIDE JA TARVIKUTE MÜÜK

Tööstusgaase kasutatakse üle kogu maailma igal ajal ning erinevaks otstarbeks nagu näiteks keevitamiseks, jahutamiseks, kütmiseks, puhastamiseks ja laborianalüüsideks. AGA poolt tarnitavaid tööstusgaase vajavad paljud tööstusharud: metallurgia, keemiatööstus, toiduainetööstus, keskkonnakaitse, elektroonikatööstus, ehitus, ravimitööstus jpt. Pakume nii lasergaase, mahutigaase, plasmagaase, aga ka lõhnastatud hapnikku ODOROX ® ning MISON ® kaitsegaase.


Tööstusgaasidel on erinevad omadused ja neid kasutatakse paljudes valdkondades – näiteks võib tööstusliku gaasiga protsesse kiirendada või aeglustada ning materjale soojendada või jahutada. Gaasidel on palju erinevaid funktsioone ning nende kasulikkust saab määratleda isegi tänu nende olekule – gaas, krüogeenne vedelik või tahke aine.

Täna tootvas ja töötlevas tööstuses kasutatav hapnik, lämmastik, argoon ja süsinikdioksiid on saadaval ja renditavad nii üksikballoonides kui balloonipakettides. Paljud gaasilahenduste või –rakenduste gaasisegud on laialdaselt kasutusel. Nende kõrgkvaliteetsete gaasidega saate suurendada enda tootmise ja toodete kvaliteeti, suurendada protsesside efektiivsust ning tänu sellele suurendada oma äri kasumlikkust.


Müük Viljandis ja Põltsamaal

Lisainformatsioon www.aga.ee.

 

 

  • Tööstusgaas
  • Tööstusgaas
 
 
 
All rights reserved © Viljandi Metall AS